آموزش رویت و: بارانی طراحی

آموزش رویت و: بارانی طراحی

چگونگی برنامه ریزی قیف و چارچوب های آبپاش در Revit را کشف کنید.

به اریک وینگ با مربی خود پیوست زیرا او نکات آموزش رویت و: بارانی طراحی برجسته ، دستگاه ها و رویه هایی را که می تواند به متخصصان و معماران کمک کند ساختارهای آبپاش خود را با استفاده از این برنامه نویسی باورنکردنی BIM تحت پوشش قرار دهند.

اریک بهترین راه برای تنظیم پرسپکتیو ، اتصال به مدل ترکیبی شما و طراحی کارگردانی تمایلات و چارچوبها را می گوید. او علاوه بر این ، نحوه قرار دادن آبپاش ، آسانسور و قیف را نیز پوشش می دهد.

تغییر برچسب ها؛ و واردات از منابع مختلف ، به عنوان اتوکد.

موضوعات شامل:

اتصال به مهندسی

دیدن می کند آموزش رویت و: بارانی طراحی

ترتیب تمایلها و چهارچوبهای فرمان

از جمله آبشارها ، پیمایشگاهها و کانالها

برچسب زدن کانال ها

از جمله برنامه ها

ثبت سوابق اتوکد در Revit

- [اریک] سلام ، من اریک بال هستم ، و به طرح Sprinkler در Revit خوش آمدید.

در این دوره خواهیم دید که چگونه آموزش رویت و: بارانی طراحی می توان اکثر دیدگاه های شما ، مدل های آبپاش ، لوله و تجهیزات را تنظیم کرد.

من با گفتن بهترین راه برای ارتباط مناسب مدل طراحی با صحیح و چگونگی تغییر برچسب ها متناسب با نیازهای شما ، شروع می کنم.

ما می دانیم که چگونه می توان تمایلها و چهارچوبهای فرمان را تنظیم کرد تا آرایشهای شما دقیقاً مطابق آنچه در اتوکد انجام دادند ، به نظر برسند.

علاوه بر دستگاه های مختلف و سیستم های مختلف آموزش رویت و: بارانی طراحی ، ما هر یک از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، ما باید با طراحی Sprinkler در Revit شروع کنیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کرماشان دیار خوش نیشان حسن وحیدی Vivian دمنوش آرامش اعصاب در اصفهان خدا با ماست پس چرا ترس خرید ورقهای فلزی سلطان موزیک / دانلود آهنگ جدید fileboom Bill Andre