آموزش برنامه در رویت

تقویم ها - که داده های حذف شده از خواص اجزای مختلف کار را نشان می دهد - پایه و اساس BIM هستند.

در این دوره ، نحوه کار با تقویم های موجود در Revit را بررسی کنید.

معلم اریک وینگ با آموزش برنامه در رویت تمرکز اصلی بر روی "من" برای داده ها در BIM ، معلم اریک بال نشان می دهد که چگونه می توان به پایگاه داده Revit و اطلاعات استعلامی از مدلهای خود وارد شد.

اریک چند تقویم استاندارد ، به عنوان مثال ، ورودی ، پنجره و جدول زمانبندی اتاق را پوشش می دهد و بعد از آن به نقاط مورد علاقه پارامترهای Revit می پردازد ، و نحوه شناسایی آنها با بانک اطلاعاتی پنهانی که شما - شاید ، ناخودآگاه - ایجاد کنید توسط خلق و خوی نشان دادن سرمایه گذاری خود را.

او به ساخت تقویم های روشن ، عزیمت به مواد ، افسانه های اصلی ، کلید های برنامه ریزی می پردازد ، و این فقط آغاز است.

موضوعات شامل:

تقویم های عمومی

از جمله و رزرو پارامترهای سرمایه گذاری

برنامه های جاسازی شده

ترتیب برنامه ها

ایجاد یک تقویم روشن

عزیمت مواد

برنامه های معاملاتی

برنامه های مستند سازی

- [مربی] سلام ، من اریک بال آموزش برنامه در رویت هستم و به برنامه ها در Revit خوش آمدید. برای شروع ، ما برخی از جدول زمانی اصلی ، برای مثال ، برنامه ورودی و پنجره را انجام خواهیم داد.

در این مرحله ما شامل پارامترهای سرمایه گذاری ، پارامترهای تعیین شده و پارامترهای پیوسته می شویم.

ما در طراحی محدودکننده و یک برنامه عزیمت ، ایجاد جدول زمانی محتوا و نحوه تهیه برنامه ها اساساً عالی به نظر می رسیم. بدیهی است ، ما به عزیمت به مواد ، افسانه های اصلی ، کلید های برنامه ریزی و سوابق صفحه می پردازیم.

ما علاوه بر بسیاری از دستگاه ها آموزش برنامه در رویت و رویه های مختلف ، هریک از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد. در حال حاضر ، ما چگونه شروع می کنیم.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : برنامه ,تقویم ,پارامترهای ,رویت ,آموزش ,اصلی ,آموزش برنامه ,سرمایه گذاری ,جدول زمانی ,پارامترهای سرمایه ,برنامه ریزی ,پارامترهای سرمایه گذاری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rama اخبار فارسي عکس زیبا از دخترایرانی زهـ ـر تـنـ ـهـ ـایـ ـﮱ وبلاگ علمی، آموزشی، و پژوهشی دکتر حسن خانی حوض نقاشی ایران کوارتز - شیشه کوارتز بیمه البرز نمایندگی محمدی کد:6363 نوشتار عدالت