آموزش رویت و به وحدت معماری

آموزش رویت و به وحدت معماری

آیا این درست است که شما از مدلهای سه‌بعدی خود کم استفاده می کنید؟

خوب ، با تغییر سوابق Revit خود به برخوردهای واقعیت افزوده ، طراحی و ساختمان بزرگ را ترجیح می دهید؟

به لوگان اسمیت بپیوندید و آموزش رویت و به وحدت معماری استراتژی های کلیدی کرایه برای سوابق Revit را بررسی کنید.

Logan نحوه تهیه سوابق Revit را برای کرایه ، استفاده از کرایه های کرایه ، اتصال به یک مدل و تنظیم مجدد نقشه ها را پوشش می دهد.

در آن مرحله ، او بهترین راه برای آوردن سوابق به وحدت و تنظیم صحنه ها را می گوید.

او همچنین چگونگی آموزش رویت و به وحدت معماری شروع فرم های نمایندگی و آماده شدن برای کارهای بیشتر در زمینه وحدت را که در دوره های مختلف بیدار شده است ، به نمایش می گذارد.

موضوعات شامل:

تنظیم یک مدل Revit برای کرایه

راه اندازی کرایه دید

اتصال مدل به 3ds Max

در حال برداشتن UVW

ترتیب آموزش رویت و به وحدت معماری فعالیتهای اتحادیه

وارد کردن و ساخت مواد

جغرافیا و تنظیمات

تغییر نور روز

دوربین های پرواز

پیاده رویهای اول شخص

VR در مقیاس اتاق

- [لوگان] من لوگان اسمیت هستم و مربی شما برای این دوره خواهم بود.

در مشاغل مهندسی و برنامه ریزی ، ما معمولاً از مدلهای سودآور سه بعدی خود استفاده نمی کنیم.

با آوردن یک مدل نقشه به یک موتور زنده و زنده مانند Unity ، شما سعی می کنید تا مراحل ساختار خود را با بازنمایی ، تفریح ​​، تحقیق ، واقعیت بزرگ شده یا واقعیت تولید رایانه به سطح زیر بکشید.

این دوره به شما نشان می دهد آموزش رویت و به وحدت معماری که چگونه سریع و یکنواخت برنامه ریزی کنید و مدل Revit خود را به Unity و چگونگی عملکرد آن پس از حضور در آنجا ، تغییر دهید.

ما از ظرافت های ظالمانه ساختار بازی و کانون توجه در یک فرآیند کاری که می تواند در تقویم شلوغ ماهر برنامه باشد ، اجتناب می کنیم.

ما با یک سرمایه گذاری Revit شروع خواهیم کرد ، به برنامه ریزی و کرایه می پردازیم و پس از آن چگونگی پردازش این سند در 3ds Max به فرصتی که شما دارید پردازش می کنید.

سرانجام ، ما این سوابق را به یونیت وارد می کنیم و پیچ و مهره هایی را برای شما فراهم می کنیم که می توانید صحنه خود را شروع کنید و با وجود شهود نویسی.

در این ضبط ها با من همراه باشید تا آموزش رویت و به وحدت معماری بتوانید از شدت موتورهای مداوم در برنامه تماس خود متناسب باشید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شاهدنیوز VIVA اندرویدلر فایروال سیسکو دانلود رایگان steel plate sheets محبوبترین محبوب بهترین نرم افزار CRM ایران ( مدیریت ارتباط با مشتری ) درمان بیماری های مردان