آموزش ضروری

آموزش ضروری

آموزش ضروری Autodesk Dynamo به مشتریان Revit اجازه می دهد تا دستگاه های سفارشی بسازند تا مشکلات نمایشی خود را به روش های هوشمندانه تر و سریع تر حل کنند.

شما می توانید برای تجزیه اطلاعات ، خواندن و تغییر اطلاعات از منابع خارجی ، ایجاد هندسه در خود دینامو یا تغییر هندسه در سوابق Revit - همه با استفاده از زبان بصری مبتنی بر توپی دینامو - محاسبه کنید.

این کلاس آموزشی شما را به درک ایده های اساسی برنامه نویسی رانندگی دینامو و تقویت از دیدگاه نمایش طراحی ترغیب می کند.

ایان سیگل بهترین راه برای آموزش ضروری ایجاد هندسه اطلاعاتی محور ، خراب کردن اتصالات بین اجزای Revit و پیوستن اطلاعات به منابع BIM را از منابع مختلف و تنظیمات مختلف ، از جمله Excel و تصاویر رایانه ای می گوید.

بر این ، روشهایی را بیاموزید که زمان نمایش و مستندسازی را در Revit کاهش می دهد: تنظیم خانواده ها و بخش ها ، تغییر اشیاء پارامتر ، و آسمان حد مجاز از آنجاست.

موضوعات شامل:

قرار دادن و رابط هاب های دینامو

درک انواع اطلاعات دینامو

انجام ظرفیت های ریاضی

ایجاد سوابق شماره و رشته های محتوا

تشکیل آموزش ضروری اطلاعات به صفحه گسترده اکسل

ایجاد فو ، خم ، سطح و مواد جامد

شکستن هندسه

اتصال یک SAT مبتنی بر دینامو به Revit

قرار دادن خانواده Revit با دینامو

ایجاد چشم اندازها و برگه های Revit با Dynamo

Voiceover] سلام در آنجا. نام من "ایان سیگل" است و من خوشحالم که شما را با جهان برنامه نویسی بصری در دینامو آشنا می کنم.

برای شروع کار ، ما در مورد آنچه دینامو نام دارد ، نگاه می کنیم و چگونه به طور کلی با ساختار و نمایش داده های ساختمان یا فرآیند BIM متناسب می شود.

در پی پوشش برخی از ایده های اصلی برنامه نویسی ، ما می توانیم با درک نحوه واردات و نظارت بر انواع مختلف داده ها در دینامو ، این استراتژی ها آموزش ضروری را عملی کنیم. از آن نقطه ، ما به ساختار محاسباتی 3 بعدی می پردازیم و هندسه ای را که توسط اطلاعات دینامو هدایت می شود ، توسعه خواهیم داد.

برای ادغام همه چیز ، ما این دوره را با گسترش فرآیندهای کاری خود به یک سرمایه گذاری Revit ، تنظیم انواع مختلف خانواده های Revit ، پارامترهای نفوذ و تکامل ، و ایجاد دیدگاه ها و برگه های کار جدید ، پایان خواهیم داد.

هنگامی که کارمان تمام شد ، شما برای ایجاد هرچه ماهرتر ، دقیق تر و مؤثرتر در کارهای روزمره خود ، تأسیس کاملی خواهید داشت. آموزش ضروری من انتظار دارم شما به اندازه من انرژی داشته باشید. چگونه می توانیم با دینامو شروع کنیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی خوب و گرم حق شماست دبیرستان شریف کرمان شرکت توسعه دهندگان انرژی سبز کویر در کرمان گیمو پلاس Andrea آشپزخانه مرکز مشاوره تحصيلي آسا سایت مطالب گوناگون و جالب