آموزش Revit و MEP برق

آموزش Revit و MEP برق

تأیید طراحی آموزش Revit و MEP برق رایانه به ویژه برای متخصصانی که چارچوب های برقی را برنامه ریزی و آزمایش می کنند ، قابل توجه است.

تأیید مجدد MEP نشان می دهد که شما برنامه را در همه جا می شناسید ، و این یک نشانه برای کارفرمایان و مشتریان است که شما یک متخصص قابل اعتماد هستید.

تمرکز کنید که با این دوره آمادگی از مربی تأیید شده Autodesk ، اریک وینگ ، به یک حرفه ای مجوز اصلاح مجدد MEP تبدیل شوید.

او توانایی های خاص تضمین شده  آموزش Revit و MEP برق توسط آزمون 35 سوال را بررسی می کند ، از جمله چهار سرزمین اصلی که در اهداف تأیید واقع شده است: تلاش هماهنگ ، تظاهرات ، مستندات و چشم انداز. برای مثال ، مضامین را با استفاده از مدل ها و اسناد موجود وارد کنید و به آنها وصل کنید.

ساخت برنامه های کف؛ ایجاد خانواده های جدید و انواع خانواده؛ به عنوان مثال ، نمایش اجزای الکتریکی ، تابلوها ، مدارها ، تاسیسات ، سوئیچ ها ، کانال ها و ابزارهای زنگ دار و امنیتی.

استفاده از طرح بندی های چشم انداز به نقشه ها؛ و تحویل نقاط به نقطه با اندازه گیری ها و برچسب ها.

هنگامی که شما با این دوره کار خود را تمام کرده اید ، می توانید مطمئن باشید که از آزمون حرفه ای Revit MEP 2015 Certified MEP استفاده می کنید.

موضوعات شامل:

سوابق AutoCAD را به Revit وارد کنید

آموزش Revit و MEP برق اتصال مدلهای Revit

استفاده از صفحات

ساخت انواع جدید خانواده

از جمله و تغییر تابلوها ، مدارها ، سوئیچ ها ، کانال ها ، و این فقط آغاز است

نقطه نظرات را می بیند

(موسیقی دیجیتالی) - [مربی] سلام ، من اریک بال هستم ، و به دوره خوش آمدید.

از آنجا که Revit به برنامه کاربردی AEC تبدیل شده است ، تصدیق در حال تبدیل شدن به یک ترتیب بیشتر و بیشتر در مورد رزومه شما است.

علیرغم اینکه تعداد زیادی دوره آموزش Revit و MEP برق قابل مقایسه دیگر در کتابخانه وجود دارد ، اما این دوره به نقاط خاص آزمون می رسد. در این دوره ، نحوه کار با مدلهای مهندسی Revit و حتی سوابق اتوکد را بفهمید.

من با گفتن بله بهترین راه مدل های اتصال و واردات شروع می کنم.

در آن مرحله بهترین راه حل چارچوب های پراکندگی و اتصالات برقی را برای شما می گویم.

ما می دانیم که چگونه می توان تاسیسات برقی ، تخته ، سیم کشی و مدارهای برقی را نشان داد.

ما علاوه بر بسیاری از دستگاه ها و رویه های مختلف ، هریک از این نکات برجسته را پوشش خواهیم داد.

از آنجا که این یک دوره تأیید است ، درک آموزش Revit و MEP برق می شود که مقدماتی در Revit MEP وجود داشته است.

اگر نه ، خوب است.

بسیاری از دوره های Revit MEP در کتابخانه وجود دارد که می توانید ابتدا آنها را مشاهده کنید ، برای شروع کار. در حال حاضر ، ما چگونه شروع می کنیم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام پایان نامه متضاد Pink.blue.dew Jonathan پاور بانک مدرسه با نشاط عاشقانه هاي من Sedrick خانه ي خانواده فورتنایت